» » Відеозйомка презентацій та інтерв’ю

Відеозйомка презентацій та інтерв’ю

Специфічний вид відеозйомки, орієнтований на велику масу людей. Наша команда вміє і знає як знімати такого типу відео. Дзвоніть, пишіть, замовляйте ...

Відеозйомка презентацій – це невеликий відеоролик, який є призначеним для професійної демонстрації нового товару, послуги або напрямку діяльності компанії.
Основним завданням корпоративного відеоролику є ознайомлення потенційних клієнтів організації з новою продукцією або інформацією. Відеозйомка презентаційного типу розробляється індивідуально під вимоги компанії та максимально точно презентує всі переваги корпоративного заходу.
Згідно з дослідженнями, відео-презентація товару або послуги є найпотужнішим елементом реклами, який є найдієвішим інструментом укріплення корпоративного бренду. Результатом відеозйомки категорії «бізнес» є професійне фільмування презентації компанії або інтерв’ю вповноваженої особи, яке може розміщуватися, як на сайті компанії, так і на інших інформативних веб-ресурсах.
Для того, щоб зйомка презентації пройшла максимально професійно та продемонструвала важливість корпоративної події її проведення слід довіряти тільки досвідченим відеооператорам.

Контакти

Моб. телефон: +38 097 924 21 13; +38 099 388 43 43

E-mail: feedback@semenyuk.lviv.ua

Ми у Facebook


Залиште нам свої контакти і ми невдовзі зв'яжемось з Вами!


Олег Семенюк - професійна відеозйомка вашого весілля!

Весільний відеооператор у Львові