» » Виготовлення "Love story"

Виготовлення "Love story"

Кохання - це коли ти ділишся своєю смаженою картоплею й не чекаєш, щоб з тобою поділилися теж, це те від чого ти посміхаєшся, навіть коли утомився…

Love story - це історія кохання. А як приємно, коли коханням можна поділитись.
Замовивши лав сторі фільм, Ви можете поділитись своєю історією кохання на власному весіллі, коли всі гості зможуть побачити з чого все починалось.
Або ж в майбутньому Ви можете ділитись нею зі своїми дітьми, котрим точно буде цікаво, як відбулась ця доленосна зустріч мами та тата)))
Як правило, love story фільм - це коротенький відеоролик до 15 хв, сценарій якого придумуєте Ви або ж Вам в цьому можуть допомогти наші професійні відеооператори.
Але не обов'язково завжди слідувати правилам, Ваше love story відео може бути виконане... У вигляді інтерв'ю, котре дають Ваші друзі, близькі та рідні. Це буде ще зворушливіше, адже Ви зможете побачити своє кохання зі сторони)
Але незалежно від того, яким Ви бачите саме свою історію кохання - важливо, щоб її зафільмували професіонали своєї справи. Адже тільки вони зможуть професійно передати емоції та змонтувати ролик таким чином, щоб його було цікаво дивитись і він чіпляв за живе.
Саме такі спеціалісти працюють в нашій весільній відеостудії Олега Семенюка.

Контакти

Моб. телефон: +38 097 924 21 13; +38 099 388 43 43

E-mail: feedback@semenyuk.lviv.ua

Ми у Facebook


Залиште нам свої контакти і ми невдовзі зв'яжемось з Вами!


Олег Семенюк - професійна відеозйомка вашого весілля!

Весільний відеооператор у Львові