» Весільна відеозйомка

Весільна відеозйомка

 Весілля - це найщасливіший день у житті кожної людини, яскраве торжество, яке хочеться запам'ятати аж до найдрібніших моментів. Як це зробити? В день одруження спостерігається приємна метушня, молодята виявляються в центрі подій, тому для них свято проходить практично непомітно.
Вирішити питання допоможе професійна весільна відеозйомка, яку готова запропонувати наша команда. Ми виконаємо роботу найкращим чином, надамо вам відмінний її результат.
Професійна відеозйомка весільних відео у Львові (відеооператор Олег Семенюк)

Чому краще замовити професійну відеозйомку


професійна відеозйомка весільЧасто з'являється думка заощадити на цьому пункті витрат і виконати відеозйомку своїми силами, попросивши родичів або знайомих, у яких є відеокамера. Але, наскільки якісним буде отриманий результат? Тут складно говорити про якісь гарантії. Замість того, професійна відеозйомка весіль має цілий ряд переваг:
 • висока якість відео - його забезпечує сучасна відеотехніка, яка використовується оператором в процесі роботи. Плюс до всього, виконується професійна обробка відео, за бажанням - монтаж, що дозволяє отримати в результаті справжній весільний фільм;
 • гарантований результат - перш, ніж замовляти відеозйомку, ви можете переглянути приклади робіт фахівця, вибрати варіант, який сподобався більше за інших, або обговорити індивідуальну ідею для фільму. Так ви будете знати, яке відео отримаєте, тому відпадуть будь-які сумніви з приводу його якості;
 • креативні ідеї - завдяки великому професійному стажу, наші відеооператори мають в своєму арсеналі безліч цікавих ідей для весільної відеозйомки, кожну з яких можна втілити в конкретному випадку. Таке відео буде цікаво переглядати навіть кілька разів, насолоджуючись його незвичністю і креативним підходом до обробки;
 • ваш спокій - ви будете знати, що відеозйомку веде професіонал своєї справи, що він зможе відобразити всі найважливіші моменти, піднесе їх в найбільш виграшному світлі. Так ви отримаєте можливість зосередити свою увагу на більш важливих моментах торжества.
Коли сумнівів в тому, що потрібно замовити весільне відео у професіонала не залишилося, ми рекомендуємо приступити до ознайомлення з переліком послуг, а також їх вартістю. Вашій увазі великий перелік спеціалізованих робіт.

Наші послуги з весільної відеозйомки

послуги зйомка весільного відеоДля того щоб отримати максимальне уявлення про всі послуги, які можна замовити у нас, ми рекомендуємо вам ознайомитися з каталогом, або особисто поспілкуватися з нашим фотографом. В першу чергу зверніть увагу на програми весільної відеозйомки. Всі вони відрізняються часом проведення роботи, а також своєю вартістю. Вам пропонуються наступні варіанти:
 • відеозйомка Love Story- ця історія знімається ще до дня одруження, але після монтується разом з весільним фільмом. При вашому бажанні ми можемо зробити і два різних відеофайли. Якщо вам цікава така послуга, залишиться тільки обумовити дату і час проведення зйомки, а також кількість годин, які ви готові їй виділити для цього приємного заняття;
 • зйомка зборів нареченої і нареченого, розпису в РАЦСі - це мінімальна програма, яку зможе запропонувати весільний відеооператор. Вона розрахована на кілька годин часу, дозволить відобразити багато важливих моментів, але без прогулянки і весільного банкету;
 • зйомка разом з прогулянкою - сюди входить робота оператора під час зборів молодят, їх розпису в РАЦСі, а також на весільній прогулянці по місту. Прогулянка знімається протягом декількох годин, чого цілком достатньо, щоб отримати матеріал для весільного фільму;
 • зйомка з весільним банкетом - тут оператор супроводжує свято аж до розрізання весільного торта. Це повна програма відеозйомки, що дозволяє отримати в результаті тривалий і дуже цікавий фільм під назвою «Наше весілля».
Є й додаткові послуги, які ви можете замовити у наших фахівців, наприклад, відеозйомку другого дня весілля. Він не менш цікавий, ніж сам день одруження, тому як тут вже випаровується то легке хвилювання, яке було напередодні, гості та наречені відчувають себе більш вільно і розкуто, можуть повністю насолодитися чудовим святом, який трапився в житті двох люблячих людей.
Дуже популярною сьогодні стала розпис за межами рідного міста. Молодята вибирають для її проведення місцеві і зарубіжні курорти, роблячи своє весілля ще більш яскравою і незабутньою. У таких випадках ви можете замовити у нас відеозйомку урочистості. Всі її нюанси обговорюються в індивідуальному порядку, залежно від того, де буде проводитися весілля, протягом якого часу будуть потрібні послуги відеооператора, що має входити в весільний фільм. Також багатьом молодятам буде цікава виїзна церемонія розпису.

Ціни на послуги

ціна на зйомку весільного відео у місті ЛьвівСкладно назвати конкретну вартість відео на весілля, тому як в різних випадках ціна послуг буде відрізнятися. Але, ми можемо відзначити всі фактори, що впливають на формування вартості відеозйомки. Вони будуть полягати в наступному:
 • необхідність в зйомці Love Story;
 • тривалість весільної відеозйомки;
 • зйомка другого дня весілля;
 • варіант обробки матеріалу і його складність;
 • корекція відзнятого матеріалу;
 • створення весільного кліпу;
 • запис фільму на флеш-носій;
 • надання всього відзнятого матеріалу (вихідного);
 • необхідність у виготовленні фото на основі наявного відео.
Вартість виїзду за межі міста або країни обговорюється окремо, тому як тут мають бути обговорені багато важливих моментів. Ціна буде залежати від місця проведення заходу, тривалості перебування оператора тут, а також обумовлених раніше моментів.
У будь-якому випадку ми можемо вам гарантувати, що послуги, які надає наш весільний оператор, будуть максимально доступними за своєю вартістю. При цьому рівень якості залишиться на максимально високих відмітках.

Послідовність замовлення наших послуг

Прийнявши рішення про замовлення професійних послуг відеооператора, вам потрібно зв'язатись з нами. Тут ви зможете поспілкуватися безпосередньо з самим фахівцем, задати йому всі запитання. Ми впевнені, що наш оператор зможе отримати вашу довіру, адже тільки в такому випадку робота буде злагодженою і продуктивною.
В обов'язковому порядку вам запропонують дивитися приклади відео весілля. Тут зібрані кращі весільні фільми, які стали результатом нашого копіткої праці. Ознайомившись з портфоліо, ви вже отримаєте приблизне уявлення про те, як повинен виглядати ваш весільний фільм, і як ви хотіли б його доповнити. Обговоривши всі моменти з оператором, в результаті ви отримаєте готову ідею весільної відеозйомки, яку залишиться втілити в реальність.

Останній етап - це обговорення дати і часу проведення зйомки. Назвіть день, на який заплановано весілля, обговоріть нюанси стосовно відеозйомки зборів нареченої і нареченого. Тут оператор самостійно запропонує вам план дій, який буде оптимальним в даному випадку, дозволить відзняти повний матеріал, не пропустивши ніяких моментів.
Якщо ви замовляєте зйомку Love Story, з оператором потрібно окремо обговорити цю тему. Ви визначите час проведення відеозйомки, підберете ідею для фільму. Наш фахівець розповість, як буде проходити цей захід, скільки часу воно займе. Останнє буде залежати від тривалості кліпу, який повинен вийти в результаті.
 
Ми дуже любимо свою роботу, тому виконаємо її з повною відповідальністю і максимальною професіоналізмом, надавши вам гідний результат праці. Відео вийде креативним і цікавим, робота не буде схожа на стандартні фільми, які вже встигли набриднути. Так ви зможете переглядати весільний кліп, насолоджуючись кожним його моментом, отримуючи задоволення від якості зйомки матеріалу. Кожен раз ви будете переживати всі емоції дня одруження заново, згадуючи кожен з цих яскравих моментів.

Контакти

Моб. телефон: +38 097 924 21 13; +38 099 388 43 43

E-mail: feedback@semenyuk.lviv.ua

Ми у Facebook


Залиште нам свої контакти і ми невдовзі зв'яжемось з Вами!


Олег Семенюк - професійна відеозйомка вашого весілля!

Весільний відеооператор у Львові